Juleferie i NORLA
NORLAs kontorer holder stengt fra og med fredag 19. desember og åpner igjen mandag 5. januar.
Alle norsk-oversettere som befinner seg i Oslo er hjertelig velkomne til vår julekos for norsk-oversettere: tirsdag 13. desember kl. 16-18.
NB: Husk å melde deg på innen fredag 9. desember kl. 12 (CET)

Tradisjonen med julekos for oversettere av litteratur fra Norge har vi ikke kunnet holde siden 2018 – og vi gleder oss veldig til å igjen fylle kontorlandskapet med hyggelig oversettere.
Det blir enkel servering av gløgg og litt å bite i.
Julekosen finner sted i NORLAs kontorer i Observatoriegata 1B, 3. etg. (på baksiden av Nasjonalbiblioteket)
Ring på “NORLA” og vi slipper deg inn.
For ordens skyld: Vi har dessverre ikke mulighet til å dekke eventuelle kostnader til transport eller opphold.
NORLAs kontorer holder stengt fra og med fredag 19. desember og åpner igjen mandag 5. januar.
Som hovedansvarlig for Norges rolle som gjesteland på Bologna Children’s Book Fair i 2026, organiserer NORLA fellesstanden og er hovedutstiller. Alle som deltar på fellesstanden med eller uten møteplass, blir medutstillere.
I forbindelse med gjestelandssatsingen i 2026 er prisen for deltakelse med bord på standen subsidiert.